FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nasz kurs skierowanych jest do tych, którzy chcą założyć pasiekę oraz tych którzy pragną odświeżyć, zaktualizować swoją wiedzę na temat tego gatunku owadów. Kurs jest także dla pasjonatów, którzy z przydomowych uli planują rozwinąć małe gospodarstwo pszczelarskie i chcą certyfikować się państwowymi uprawnieniami.
Ukończenie kursu daje solidną dawkę wiedzy na temat hodowli pszczół, uprawy roślin miododajnych. Kursant nabywa umiejętności pracy w pasiece.
Nie musisz czekać, aż zbierze się grupa. Zapisy wstępne są prowadzone przez cały czas. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie. Wyślemy do Ciebie maila na Twoją skrzynkę, gdzie znajdziesz więcej informacji o kursie. Jeżeli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie, możesz na tym etapie zrezygnować.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w najwygodniejszy dla uczestników sposób, czyli za pośrednictwem Internetu.
Dzięki prowadzeniu szkolenia przez Internet możesz zdobywać wiedzę w dowolnym miejscu i czasie. Pozwoli Ci to połączyć naukę z pracą zawodową lub innymi obowiązkami. Nie musisz także dojeżdżać na zajęcia, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. To ogromna wygodna, która pozwoli Ci wpleść zdobywanie wiedzy w życie codzienne bez wyrzeczeń.
Wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się w formie zdalnej. Aby w nich uczestniczyć, wystarczy Ci komputer z dostępem do Internetu. Zajęcia praktyczne są prowadzone w tradycyjnej formie.

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiazuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadam w ciągu 24 godzin